ImageX Blocks (1.1.3) - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Description
lv: Apraksts

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Number
lv: Skaitlis

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Region
lv: Reģions

en: Display mode
lv: Attēlošanas režīms

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Banner
lv: Baneris

en: Rows
lv: Rindas

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Revision
lv: Revīzija

en: Reversed
lv: Apgriezts otrādi

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Translatable
lv: Tulkojams

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Video file
lv: Video fails

en: Card
lv: Kartiņa

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Summary rows
lv: Kopsavilkuma rindas
