ImageX Blocks (1.1.3) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Number
my: နံပါတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး
