ImageX Blocks (1.1.3) - en to nl translation catalogue (45 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Size
nl: Grootte

en: Number
nl: Getal

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Region
nl: Gebied

en: Display mode
nl: Weergavemodus

en: Options
nl: Opties

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field type
nl: Veldtype

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Rows
nl: Rijen

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Revision
nl: Revisie

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Translatable
nl: Vertaalbaar

en: Tab Title
nl: Tabbladtitel

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Video file
nl: Filmbestand

en: Card
nl: Kaart

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Label display
nl: Labelweergave

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Third party settings
nl: Instellingen van derden

en: Summary rows
nl: Samenvattingsrijen

en: Target entity type
nl: Doelentiteitstype

en: Cards
nl: Kaarten

en: Default value callback
nl: Standaardwaarde-callback

en: Remote video
nl: Externe video

en: Allowed text formats
nl: Toegestane tekstopmaken
