ImageX Blocks (1.1.3) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Description
nn: Beskriving

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Created
nn: Laga

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Rows
nn: Rader

en: Hidden
nn: Skjult

en: Revision
nn: Utgåve

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
