ImageX Blocks (1.1.3) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Third party settings
or: ତୃତୀୟ ପକ୍ଷ ବିନ୍ୟାସ
