ImageX Blocks (1.1.3) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Description
os: Афыст

en: Size
os: Ас

en: Number
os: Нымæц

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
