ImageX Blocks (1.1.3) - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Suffix
ro: Sufix

en: Description
ro: Descriere

en: Size
ro: Mărime

en: Links
ro: Legături

en: Number
ro: Număr

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Required
ro: Necesar

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Region
ro: Regiune

en: Display mode
ro: Modul de afişare

en: Options
ro: Opțiuni

en: Created
ro: Creat

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Field type
ro: Tip câmp

en: Widget type
ro: Tip control

en: Rows
ro: Rânduri

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Revision
ro: Revizie

en: Reversed
ro: Inverstat

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Translatable
ro: Traductibil

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Video file
ro: Fișier video

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Label display
ro: Afişare etichetă

en: Full HTML
ro: HTML complet

en: Third party settings
ro: Configurări externe

en: Summary rows
ro: Rândurile sumarului

en: Target entity type
ro: Tipul de entitate vizat

en: Default value callback
ro: Callback valoare implicită
