ImageX Blocks (1.1.3) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Description
se: Čilgehus

en: Image
se: Govva

en: Created
se: Almmuhuvvon
