ImageX Blocks (1.1.3) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Description
sk: Popis

en: Size
sk: Veľkosť

en: Links
sk: Odkazy

en: Number
sk: Číslo

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Rows
sk: Riadky

en: Hidden
sk: Skryté

en: Revision
sk: Revízia

en: Reversed
sk: Obrátený

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Translatable
sk: Prekladateľný

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Label display
sk: Zobraziť nadpis

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany

en: Target entity type
sk: Typ cieľovej entity
