ImageX Blocks (1.1.3) - en to sv translation catalogue (44 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Description
sv: Beskrivning

en: Size
sv: Storlek

en: Links
sv: Länkar

en: Number
sv: Tal

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Display mode
sv: Visningsstil

en: Options
sv: Alternativ

en: Created
sv: Skapad

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Widget type
sv: Typ av widget

en: Rows
sv: Rader

en: Hidden
sv: Dold

en: Revision
sv: Version

en: Reversed
sv: Omvänd

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Translatable
sv: Översättningsbar

en: Tab Title
sv: Fliktitel

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Video file
sv: Videofil

en: Card
sv: Kort

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Video URL
sv: URL för video

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Label display
sv: Visningsetikett

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Full HTML
sv: Fullständig HTML

en: Third party settings
sv: Tredjepartsinställningar

en: Summary rows
sv: Rader för sammanfattning

en: Target entity type
sv: Mål för objektstyp

en: Default value callback
sv: Förvalt värde för återanrop

en: Remote video
sv: Extern video
