ImageX Blocks (1.1.3) - en to te translation catalogue (28 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Description
te: వివరణ

en: Size
te: కొలత

en: Links
te: లంకెలు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Field type
te: ఫీల్డ్ రకం

en: Rows
te: వరుసలు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Translatable
te: అనువదించదగిన

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి

en: Full HTML
te: పూర్తి HTML

en: Third party settings
te: మూడవ పక్ష అమరికలు
