ImageX Blocks (1.1.3) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Widget type
bo: ཡོ་བྱད་ཀྱི་རིགས

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Reversed
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེས་ཟིན་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
