ImageX Blocks (1.1.3) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Size
cs: Velikost

en: Links
cs: Odkazy

en: Number
cs: Číslo

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Required
cs: Povinné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Display mode
cs: Režim zobrazení

en: Options
cs: Možnosti

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Field name
cs: Název pole

en: Field type
cs: Typ pole

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: Rows
cs: Řádky

en: Hidden
cs: Skryté

en: Revision
cs: Revize

en: Reversed
cs: Obráceně

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Translatable
cs: Přeložitelný

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Video file
cs: Video soubor

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Video URL
cs: Adresa URL videa

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Label display
cs: Zobrazení popisku

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Third party settings
cs: Nastavení třetích stran

en: Summary rows
cs: Řádky souhrnu

en: Target entity type
cs: Typ cílové entity
