ImageX Blocks (1.1.3) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Description
ne: विवरण

en: Size
ne: आकार

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Region
ne: क्षेत्र

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Revision
ne: संशोधन

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Translatable
ne: अनुवादित

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Bundle
ne: पोका

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
