ImageX Components (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Expanded
fi: Laajennettu

en: Normal
fi: Normaali
