ImageX Components (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Expanded
ja: 展開

en: Normal
ja: ノーマル
