ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Expanded
bg: Разгънато

en: Story
bg: Статия
