ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།
