ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Close
km: បិទ

en: Story
km: រឿងរ៉ាវ
