ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Expanded
da: Udvidet

en: Close
da: Luk

en: Story
da: Artikel
