ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: Story
sq: Histori
