ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Expanded
th: แสดงเมนูย่อย

en: Close
th: ปิด

en: Story
th: เรื่อง
