ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: Normal
ur: عمومی

en: Story
ur: کہانی
