Itsyou.online (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Authentication mode
sk: Mód autentifikácie

en: Account settings
sk: Nastavenia účtu

en: Registration successful. You are now logged in.
sk: Úspešná registrácia. Boli ste prihlásený.
