Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.1) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: You have entered an invalid credit card number.
ga: Tá uimhir chárta creidmheasa neamhbhailí curtha isteach agat.

en: Card type
ga: Cineál cárta

en: Card number
ga: Uimhir an Chárta

en: You have entered an expired credit card.
ga: Tá sonraí chárta creidmheasa atá imithe in éag curtha isteach agat.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
ga: Tá uimhir curtha isteach agat de chárta creidmheasa nach nglactar leis ar an suíomh seo.
