Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Error
gl: Erro

en: Year
gl: Ano

en: Month
gl: Mes

en: About
gl: Información

en: Card type
gl: Tipo de tarxeta

en: Card number
gl: Número de tarxeta
