Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Error
id: Kesalahan

en: Year
id: Tahun

en: Month
id: Bulan

en: API key
id: Kunci API

en: About
id: Tentang
