Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Error
is: Villa

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánuður

en: About
is: Um

en: Card type
is: Kortategund

en: Card number
is: Kortanúmer

en: @card_type ending in @card_number
is: @card_type sem endar á @card_number
