Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Error
lt: Klaida

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: About
lt: Apie

en: You have entered an invalid credit card number.
lt: Įvedėte klaidingą kreditinės kortelės numerį.

en: Card type
lt: Kortelės tipas

en: Card number
lt: Kortelės numeris
