Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Error
nl: Fout

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: API key
nl: API-sleutel

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: About
nl: Over

en: You have entered an invalid credit card number.
nl: U hebt een ongeldig kaartnummer opgegeven.

en: CVV
nl: CVC

en: Card type
nl: Kaarttype

en: Card number
nl: Kaartnummer

en: API URL
nl: API-URL

en: You have entered an expired credit card.
nl: U heeft een credit card ingevoerd die reeds vervallen is.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
nl: U heeft een creditcard-nummer van een niet ondersteund kaarttype ingevuld.

en: The credit card type.
nl: Het type creditcard.

en: Card expiration month
nl: Verloopmaand kaart

en: Card expiration year
nl: Verloopjaar kaart

en: @card_type ending in @card_number
nl: @card_type eindigend op @card_number

en: The credit card expiration month.
nl: De maand waarin de creditcard verloopt.

en: The credit card expiration year.
nl: Het jaar waarin de creditcard verloopt.

en: You have entered an invalid CVV.
nl: U heeft een ongeldige CVV ingevuld.
