Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: API key
oc: Clau API

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: About
oc: A prepaus
