Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Error
ro: Eroare

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: API key
ro: Cheia API

en: About
ro: Despre

en: You have entered an invalid credit card number.
ro: Aţi introdus un număr de card de credit invalid.

en: Card type
ro: Tip de card

en: Card number
ro: Număr card

en: You have entered an expired credit card.
ro: Ați introdus un card de credit expirat.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
ro: Ați introdus un număr de card de credit a unui tip de card neacceptat.

en: New credit card
ro: Card de credit nou

en: The credit card type.
ro: Tipul cardului de credit.

en: Card expiration month
ro: Luna expirării cardului

en: Card expiration year
ro: Anul expirării cardului

en: @card_type ending in @card_number
ro: @card_type se termină în @card_number

en: The credit card expiration month.
ro: Luna expirării cardului de credit.

en: The credit card expiration year.
ro: Anul expirării cardului de credit.

en: You have entered an invalid CVV.
ro: Ați introdus un CVV nevalid.
