Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Error
da: Fejl

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: API key
da: API-nøgle

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: About
da: Om

en: You have entered an invalid credit card number.
da: Du har indtastet et ugyldigt kreditkortnummer.

en: CVV
da: Kontrolcifre

en: Card type
da: Korttype

en: Card number
da: Kortnummer

en: You have entered an expired credit card.
da: Du har indtastet et udløbet kreditkort.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
da: Du har indtastet et kreditkortnummer fra en korttype som ikke er understøttet.
