Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Error
be: Памылка

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: About
be: Аб
