Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Error
eu: Errorea

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: About
eu: (r)i buruz
