Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Error
fa: خطا

en: Year
fa: سال

en: Month
fa: ماه

en: About
fa: درباره

en: You have entered an invalid credit card number.
fa: شماره کارت اعتباری وارد شده معتبر نمی‌باشد.

en: Card type
fa: نوع کارت اعتباری

en: Card number
fa: شماره‌ی کارت اعتباری
