Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.4) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Error
hu: Hiba

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: API key
hu: API kulcs

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: About
hu: Leírás

en: You have entered an invalid credit card number.
hu: Érvénytelen bankkártyaszám lett megadva.

en: Card type
hu: Kártyatípus

en: Card number
hu: Kartyaszám

en: You have entered an expired credit card.
hu: Lejárt hitelkártya lett megadva.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
hu: Nem támogatott kártyatípushoz tartozó hitelkártyaszám lett megadva.

en: Something went wrong
hu: Valami hiba történt
