Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.7) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Error
it: Errore

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: About
it: Informazioni

en: You have entered an invalid credit card number.
it: È stato inserito un numero di carta di credito non valido.

en: Card type
it: Tipo carta

en: Card number
it: Numero carta

en: You have entered an expired credit card.
it: La carta di credito inserita è scaduta.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
it: Il numero di carta di credito inserito corrisponde ad un tipo di carta non supportato.
