Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.7) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Error
lv: Kļūda

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: API key
lv: API atslēga

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: About
lv: Par

en: You have entered an invalid credit card number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu kredītkartes numuru.

en: Card type
lv: Kartes tips

en: Card number
lv: Kartes numurs
