Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.7) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Error
pt: Erro

en: Year
pt: Ano

en: Month
pt: Mês

en: API key
pt: Chave API

en: About
pt: Sobre

en: You have entered an invalid credit card number.
pt: Você digitou um número de cartão de crédito inválido.

en: Card type
pt: Tipo de cartão

en: Card number
pt: Número do cartão

en: You have entered an expired credit card.
pt: Introduziu um cartão de crédito expirado.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
pt: Introduziu um número de cartão de crédito de um tipo de cartão não suportado.

en: New credit card
pt: Novo cartão de crédito

en: The credit card type.
pt: O tipo de cartão de crédito

en: Card expiration month
pt: Mês de expiração do cartão

en: Card expiration year
pt: Ano de expiração do cartão

en: @card_type ending in @card_number
pt: @card_type acabando em @card_number

en: The credit card expiration month.
pt: O mês de expiração do cartão de crédito.

en: The credit card expiration year.
pt: O ano de expiração do cartão de crédito.

en: You have entered an invalid CVV.
pt: Você introduziu um CVV inválido.
