Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.7) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Error
sk: Chyba

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: API key
sk: API kľúč

en: About
sk: Informácie o

en: You have entered an invalid credit card number.
sk: Vložili ste nesprávne číslo kreditnej karty.

en: Card type
sk: Typ karty

en: Card number
sk: Číslo karty

en: You have entered an expired credit card.
sk: Zadali ste kartu, ktorej platnosť vypršala.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
sk: Zadali ste číslo karty nepodporovaného typu.

en: The credit card type.
sk: Typ karty.

en: Card expiration month
sk: Mesiac ukončenia platnosti karty

en: Card expiration year
sk: Rok ukončenia platnosti karty

en: @card_type ending in @card_number
sk: @card_type končiaci na @card_number

en: The credit card expiration month.
sk: Mesiac ukončenia platnosti karty.

en: The credit card expiration year.
sk: Rok ukončenia platnosti karty.

en: You have entered an invalid CVV.
sk: Zadali ste neplatný CVV.
