Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.7) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: You have entered an invalid credit card number.
th: คุณใส่หมายเลขบัตรเครดิตไม่ถูกต้อง

en: Card type
th: ชนิดบัตร

en: Card number
th: หมายเลขบัตร
