Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.7) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Error
tr: Hata

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: About
tr: Hakkında

en: You have entered an invalid credit card number.
tr: Yanlış bir Kredi Kartı numarası girdiniz.

en: Card type
tr: Kart türü

en: Card number
tr: Kart numarası
