Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.7) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Error
vi: Lỗi

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: API key
vi: khóa API

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: About
vi: Giới thiệu

en: You have entered an invalid credit card number.
vi: Bạn đã nhập số thẻ tín dụng không hợp lệ.

en: Card type
vi: Loại thẻ

en: Card number
vi: Số thẻ
