Commerce Iyzipay Payment Gateway (2.0.8) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Error
fi: Virhe

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: About
fi: Tietoja

en: You have entered an invalid credit card number.
fi: Syöttämäsi luottokortin numero on virheellinen.

en: Card type
fi: Kortin tyyppi

en: Card number
fi: Kortin numero

en: Insufficient funds
fi: Ei katevarausta

en: You have entered an expired credit card.
fi: Olet syöttänyt vanhentuneen luottokortin.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
fi: Olet syöttänyt luottokortin numeron jonka tyyppiä ei tueta.

en: The credit card type.
fi: Luottokortin tyyppi
