Commerce Iyzipay Payment Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Error
el: Σφάλμα

en: Year
el: Έτος

en: Month
el: Μήνας

en: About
el: Περί

en: You have entered an invalid credit card number.
el: Έχετε εισάγει έναν μη έγκυρο αριθμό πιστωτικής κάρτας.

en: Card type
el: Τύπος κάρτας

en: Card number
el: Αριθμός κάρτας

en: You have entered an expired credit card.
el: Έχετε εισάγει μία πιστωτική κάρτα που έχει λήξει.
