Commerce Iyzipay Payment Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Error
et: Viga

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: About
et: Programmist

en: Card type
et: Kaardi tüüp

en: Card number
et: Kaardi number
