Commerce Iyzipay Payment Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Error
pt: Erro

en: Year
pt: Ano

en: Month
pt: Mês

en: API key
pt: Chave da API

en: Secret key
pt: Chave secreta

en: About
pt: Sobre

en: You have entered an invalid credit card number.
pt: Você digitou um número de cartão de crédito inválido.

en: CVV
pt: Códido de confirmação

en: Card type
pt: Tipo de cartão

en: Card number
pt: Número do cartão

en: You have entered an expired credit card.
pt: Você informou um cartão de crédito expirado.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
pt: Você informou um número de cartão de crédito de um tipo de cartão que não é suportado.

en: The credit card type.
pt: O tipo de cartão de crédito.

en: The credit card expiration month.
pt: O mês de vencimento do cartão de crédito.

en: The credit card expiration year.
pt: O ano de vencimento do cartão de crédito.

en: Holder name
pt: Titular do cartão
