Commerce Iyzipay Payment Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Error
uk: Помилка

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: API key
uk: Ключ API

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: About
uk: Про модуль

en: You have entered an invalid credit card number.
uk: Ви ввели неправильний номер кредитної картки.

en: Card type
uk: Тип картки

en: Card number
uk: Номер картки

en: You have entered an expired credit card.
uk: Ви ввели кредитну картку, термін дії якої завершився.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
uk: Ви ввели номер кредитної карти для непідтримуваного типу карти.

en: Something went wrong
uk: Виникли якісь проблеми

en: New credit card
uk: Нова кредитна картка

en: The credit card type.
uk: Тип кредитної картки.

en: Name on Card
uk: Ім'я на картці

en: @card_type ending in @card_number
uk: @card_type закінчується на @card_number

en: You have entered an invalid CVV.
uk: Введено неприпустимий CVV.
