Commerce Iyzipay Payment Gateway (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Error
ru: Ошибка

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: API key
ru: API-ключ

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: About
ru: Информация

en: You have entered an invalid credit card number.
ru: Вы ввели неправильный номер карты.

en: Card type
ru: Тип карты

en: Card number
ru: Номер карты

en: You have entered an expired credit card.
ru: Вы ввели кредитную карту с истекшим сроком.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
ru: Введённый номер кредитной карты относится к неподдерживаемому типу карт.

en: New credit card
ru: Новая кредитная карта

en: The credit card type.
ru: Тип кредитной карты.

en: Card expiration month
ru: Срок действия карты, месяц

en: Card expiration year
ru: Срок действия карты, год

en: @card_type ending in @card_number
ru: @card_type заканчивается на @card_number
